Browar Bury

Promujemy odpowiedzialne spożywanie alkoholu, który przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skutkach picia alkoholu przez osoby nieletnie przejdź na stronę Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych www.niebotak.pl

Image Alt

Poznaj ekipę Burego

Robert Bury

Założyciel i szef browaru

Robert jest szefem, nawet dyrektora. To doświadczony piwowar domowy i biznesmen. To dzięki niemu powstał browar w Jaworznie. Codziennie główkuje i planuje strategię, abyście mogli pić dobre piwo.

Mateusz Matyaszek

Piwowar

Mateusza powinniście kojarzyć, jako piwowar i dyrektor jest odpowiedzialny za ogólne funkcjonowanie browaru, jeśli coś w browarze działa lub nie działa, to on na pewno wie co, jak i dlaczego.

Bartosz Bury

Brygada specjalna

Brygada do zadań specjalnych. Kiedy pracy w browarze jest tak dużo, że sobie z nią nie radzimy, pojawia się Bartosz. Potrafi wiele, nawet jeździć wózkiem widłowym w bok.

Marzena Głowacz

Brygada specjalna

Brygada do zadań specjalnych. Kiedy pracy w browarze jest tak dużo, że sobie z nią nie radzimy, pojawia się Marzena. Siła spokoju i kompetencji.

Śpiewka

Gończy Polski

Specjalistka od dobrej atmosfery, pies gończy polski. Kiedy nie rozwesela całej ekipy, toczy boje z okolicznymi dzikami

Dołącz do nas!

Warzenie piwa to Twoja pasja? Może chciałbyś nauczyć się czegoś nowego i wśród naprawdę pozytywnych ludzi móc rozwijać swoje zainteresowania? Daj nam znać, może to właśnie Ty staniesz się kolejnym ogniwem naszego browarowego składu!

Skontaktuj się z nami!