Browar Bury

Promujemy odpowiedzialne spożywanie alkoholu, który przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skutkach picia alkoholu przez osoby nieletnie przejdź na stronę Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych www.niebotak.pl

a
CO U NAS SŁYCHAĆ?

Bury Blog

  • Właśnie zaczynamy Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa, a wraz z nim prezentujemy prapremierę piwa Sandy. Sandy to turbo aromatyczna, tropikalna, chlalna sesyjna

  • Po długim oczekiwaniu i wielu pytaniach i ponagleniach wreszcie jest! Russian imperial stout to najpotężniejsza wersja klasycznego angielskiego stylu, którym zachwycała się caryca Katarzyna II Wielka. Nasze intensywne i kompleksowe piwo, pełne jest palonego zboża, gorzkiej czekolady i ciemnych owoców. Jest skrojone idealnie do powolnego sączenia w domowym zaciszu.

  • Browar Bury po raz kolejny dołącza do świętowania Baltic Porter Day. Tym razem w święto bałtyckiego porteru przygotowaliśmy dla Was dwa premierowe piwa. Jedno to całkiem klasyczny porter bałtycki, drugie to powrót znanego Wam Imperial Baltic Porteru leżakowanego w beczce po bourbonie.

  • W Baltic Porter Day zapraszamy na premierę naszego kooperacyjnego piwa. Uwarzone zostało w Browarze Bury wespół z The Garage Monks i specjalistą od porterów Masonem! To Imperialny Porter Bałtycki o gęstości początkowej 25° Blg i zawartości alkoholu 10,1%.

  • Z radością przyjęliśmy świeżutką wiadomość, że nasz piwowar - Mateusz Matyaszek - w sobotni wieczór odebrał trzy nagrody dla naszych piw w Konkursie Piw Rzemieślniczych - Kraft Roku! Złote medale w swoich kategoriach zdobyły Czeski Lager - Desitka oraz Witbier, a brąz wywalczył nasz Milk Stout.

  • Dziś i jutro wielka kooperacja w Browarze Bury! Wspólnie z The Garage Monks oraz - tadam tadam - Marcinem "Masonem" Chmielarzem (specjalistą od szczególnego stylu piwa) wystawiamy nasz sprzęt na ekstremalną próbę. Warzymy najmocniejsze i najbardziej gęste piwo. Będzie intensywnie i bardzo interesująco.